В мережу злили плани Apple щодо майбутнього iPad: mini стане не «міні»

  50

  Південнокорейське видання ETNews опублікувало дорожню карту розвитку «яблучних» планшетів. Виходячи з цієї інформації, наступного року варто чекати на велике оновлення Pro-моделей, а ось в інших лінійках значні зміни відбудуться не так скоро.

  Новий витік вкотре вказує, що в 2024 році Apple випустить велике оновлення iPad Pro, оснастивши 11- та 12,9-дюймову моделі OLED-панеллю з низькотемпературного полікристалічного оксиду (LTPO), завдяки чому буде реалізована функція змінної частоти оновлення ProMotion. Раніше також повідомлялося, що нові “прошки” отримають до 4 ТБ вбудованої пам’яті, нову клавіатуру Magic Keyboard, алюмінієвий корпус, збільшений трекпад та роз’єм USB Type-C.

  Що стосується решти моделей, то в 2024-му очікується мінорне оновлення iPad, iPad Air та iPad mini з новими процесорами. Справді, щось цікаве буде в 2026-му, коли покажуть 10,9-дюймовий iPad Air з OLED-дисплеєм і повністю новий iPad mini.

  Останній отримає черговий редизайн із збільшенням діагоналі екрана з 8,3 до 8,9 дюйма, а також використанням OLED-матриці. Важливо, що в цих моделях використовуватиметься панель LTPS (низькотемпературний полікристалічний кремній), а отже, ніякої високої та динамічної частоти оновлення чекати не варто.

  Також у звіті йдеться, що в 2027 Apple планує випустити збільшений iPad Air з 12,9-дюймовим OLED-екраном.  • інші новини