Експерти назвали відсоток, до якого необхідно заряджати смартфон

  3178

  Названо найоптимальніший відсоток заряду, по досягненню якого слід знімати смартфон із зарядки.

  Кожен із нас хоч раз думав про те, як довго можна заряджати телефон. Здавалося б, дочекайся 100% і все — телефон заряджений. Але виявляється, це докорінно невірний підхід.

  Повідомляється, що акумулятор мобільного телефону це його серце, без якого він працювати не зможе правильно. За великим рахунком від стану акумулятора залежить термін служби смартфона.

  Дуже важливо правильно заряджати свій персональний гаджет, щоб уникнути помилок, які можуть стати фатальними. І одним із важливих правил є зарядка телефону до певного відсотка.

  Зважаючи на те, що телефон ми заряджаємо щодня, дуже важливо робити це правильно. Деякі чекають, поки телефон повністю не розрядиться, і лише потім підключають його до зарядного пристрою. Але є й ті, хто навіть при невеликому падінні відсотка заряду відразу підключає смартфон до мережі. Але не вірними є обидва варіанти, які можуть вплинути на довгострокову роботу вашого смартфона.

  Експерти стверджують, що для того, щоби продовжити термін служби мобільних пристроїв, їх слід ставити на зарядку, коли вони досягають 20% заряду батареї. Більше того, акумулятори смартфонів найкраще працюють при заряді від 20 до 80%. Тому також недобре, щоб відсоток заряду пристрою досягало піку 100%.

  Джерело: santeplusmag.com  • інші новини