В Ізраїлі представили унікальну військову технологію

  1471

  Ізраїльська компанія презентувала передову технологію. Новий радар, крім іншого, здатний виконувати місії у виняткових економічних зонах.

  Днями компанія Israel Aerospace Industries (IAI) представила військово-морський радар STAR-X 3D.

  Радар призначений для використання морськими патрульними суднами (OPV) та іншими невеликими суднами.

  У радарі також використовується технологія IAI AESA (активна електронна решітка, що сканується) для проведення операцій спостереження як у повітрі, так і на землі.


  За даними ІАІ, ця нова технологія також здатна виконувати місії у виняткових економічних зонах.

  IAI підкреслила важливість радіолокаційної технології 3D AESA у сучасному військовому середовищі, в якому часто існують загрози, що виходять з кількох напрямків.

  У компанії заявили, що STAR-X повністю цифровий і ґрунтується на «перевіреній» технології радарів IAI-ELTA. В порівнянні з цими приладами, STAR-X легший, компактніший та енергоефективніший.

  STAR-X також є модульним і може бути легко та недорого модернізований, додав IAI.

  “Радіолокатор STAR-X відповідає зростаючим вимогам до радарів, призначених для OPV, для захисту від широкого спектру загроз, включаючи тероризм, контрабанду, незаконний промисел, пошуково-рятувальні операції та інші”, – сказав Еяль Шапіра, віце-президент і генеральний директор радарів протиповітряної оборони ІАІ.

  «Незалежно від того, чи задіяні вони для захисту критичної морської інфраструктури або для допомоги у пошуково-рятувальних операціях, STAR-X забезпечує значно покращену ситуаційну роботу порівняно із застарілими системами, які традиційно використовувалися на кораблях цього класу. IAI пишається можливостями, які ми привносимо до цього все більш важливого класу судів», – сказали в компанії.

  Джерело: twitter.com


  • не пропусти

  • магазин