У Google Картах з’явиться вид з висоти пташиного польоту на визначні пам’ятки

  41

  Компанія Google має намір додати “фотореалістичний вигляд з висоти пташиного польоту” до майже 100 локацій свого сервісу “Карти”. За даними техногіганта, нова функціональність дозволить детально оглядати пам’ятки у багатьох великих містах світу, включаючи Нью-Йорк, Лондон, Барселону, Сан-Франциско та Токіо.

  Поява можливості подивитися на об’єкти зверху не є аналогом супутникових карт і стане провісником появи більш складної функції, що забезпечує захоплюючий огляд із приголомшливими видами пам’яток і масою додаткової інформації, включаючи дані про погоду, трафік і навіть інтер’єри приміщень – про впровадження Google повідомляла ще на заході Google I/O.

  Остання функція поки що має з’явитися для Лос-Анджелеса, Лондона, Нью-Йорка, Сан-Франциско і Токіо «пізніше цього року», а поки що до релізу готується простіша можливість оцінки виду зверху. Як це буде виглядати насправді, Google запропонувала подивитися на GIF-зображенні.

  Крім виду зверху, у Google Картах додадуться й інші нові функції. Наприклад, можна буде дізнатися про те, чи є та чи інша доріжка головною, чи є на шляху щаблі або крутий пагорб і чи є можливість потрапити до зони з інтенсивним дорожнім рухом. Крім того, якщо хтось добровільно поділився своїм місцезнаходженням, можна буде отримувати повідомлення, коли користувач дістанеться тієї чи іншої локації або залишить її.

  За словами представника Google, можливість оцінити вид зверху та отримувати повідомлення про місцезнаходження вже впроваджується для Android та iOS. Доступ до оновленої інформації для веломандрівників теж почне з’являтися у найближчі тижні.

  Джерело: theverge.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин