Не всі школи в Україні встигнуть підготуватися до 1 вересня: як навчатимуться діти

  204

  В Україні продовжується підготовка навчальних закладів до 1 вересня. Вже зараз відомо, що не всі школи зможуть розпочати роботу в офлайн-режимі. У чому причина та як навчатимуться діти, розповіла в ефірі “5 каналу” голова підкомітету з питань вищої освіти ВРУ Юлія Гришина.

  За словами Гришиної, повернутися за парти не зможуть учні, які мешкають у прифронтових містах, а також ті, чиї школи не відповідають вимогам безпеки. Перевірятиме кожну установу спеціальна комісія, до якої увійдуть представники ДСНС, органів МВС та місцевої влади.

  “Звичайно, до 1 вересня ми не встигнемо підготувати всі 100% навчальних закладів. Але поступово ситуація з укриттями покращуватиметься – і ті установи, де з’являтимуться належні умови безпеки, зможуть розпочати очний освітній процес”, – додала чиновниця.

  Рішення про офлайн-навчання прийматимуть окремо у кожному регіоні. Батьки мають право обирати для своєї дитини різні способи навчання.

  “І навіть якщо у місті відносно безпечно, але батьки не хочуть віддавати дитину на очне навчання, вона зможе вчитися дистанційно”, – резюмувала нардеп.

  джерело realist.online  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин