Windows 11 захистили від злому паролів

  66

  У Microsoft вирішили ввести додаткову систему блокування облікового запису під час спроби підібрати пароль. Цей метод злому часто використовувався хакерами останнім часом.

  Програмісти, що займалися розробкою Windows 11, постаралися ускладнити життя хакерам, зломщикам і любителям увійти в чужий обліковий запис способом підбору паролів.

  Розроблена функція запускає автоматичне блокування облікового запису користувача на десять хвилин, якщо його вводили помилково 10 разів, що зазвичай буває при введенні пароля методом підбору.

  Функція встановлена ​​у всіх версіях Windows 11 після Build 22528.1000.

  Користувачам комп’ютерів з цією операційною системою доступні налаштування цієї опції: можна вибрати час екстреного блокування облікового запису та максимальну кількість помилкових вводів пароля до блоку.

  Девід Вестон, представник Microsoft, заявив, що розроблена система захисту від злому дуже ефективна при спробі входу в чужий аккаунт способом підбору пароля. Цей метод часто застосовується хакерами. Для отримання доступу, особливо в корпоративних компаніях, зломщики використовують слабкі місця протоколу RDP (Remote Desktop Service).

  Джерело: cursorinfo.co.il


  • не пропусти

  • магазин