Видавництво «Ранок» друкує мангу про Привида Києва

  926

  Про сміливих українських воїнів складать легенди по всьому світу.

  Подвиг українських асів породив легенду про Привида Києва, пілота МіГ-29, який за перші 30 годин російського вторгнення в Україну здобув шість повітряних перемог у небі над столицею: збив два Су-35, два Су-25, Су-27 і МіГ-29.

  Манґу про легендарного столичного пілота-супергероя створив японський манґака-аматор під псевдонімом Мацуда Хеві Індастріз. Хлопця настільки вразила відвага і мужність Привида, що Мацуда ще з перших днів російсько-українського вторгнення почав малювати манґу.

  «Привид Києва» – це розповідь про подвиги сміливого пілота за допомогою яскравого тексту і малюнків. Автор манги обіцяє, що вона буде динамічною і розповість про доблесне протистояння «Привида Києва» російським загарбникам.

  Нагадуємо, що історія про військового пілота ЗСУ вразила увесь світ у лютому 2022 року. Вже за перші 30 годин російського вторгнення в боях за Київ він збив 6 літаків Росії на МіГ-29. Легенди про нього швидко поширювались інтернетом і тому не дивно, що прообраз київського героя тепер втілений на сторінках японського коміксу «Привид Києва».

  Книга вийде друком українською та англійською вже у серпні. Великий плакат видавці додають у подарунок, а 10 гривень з продажу кожного примірника видавництво перерахує на потреби ЗСУ.

   


  • не пропусти

  • магазин