Apple Watch Series 8 зможуть визначати у користувача підвищену температуру

  37

  Смарт-годинник Apple Watch Series 8, реліз якого очікується цієї осені, отримають датчик температури, здатний визначати, чи є у користувача жар. Про це розповів редактор Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman), який стверджує, що датчик уже пройшов внутрішнє тестування.

  За словами Гурмана, ця функція не надаватиме користувачеві конкретні дані про температуру, але дозволить визначити те, що вона вища, ніж зазвичай. Подібно до інших систем виявлення, наявних у Apple Watch, дана система може порекомендувати в цьому випадку власнику пристрою використовувати спеціальний термометр для більш точних вимірювань або зв’язатися зі своїм лікарем.

  Цю функцію, як стверджує Гурман, отримають не всі представники нової серії смарт-годинників Apple Watch, але вона буде у стандартної версії та нової захищеної моделі, розробленої для спортсменів.

  «У квітні я повідомив, що Apple прагне додати функцію визначення температури тіла до своєї моделі Series 8, припускаючи, що вона пройде перевірку в ході внутрішнього тестування. Наразі я вважаю, що ця функція підходить як для стандартних Apple Watch Series 8, так і для нової захищеної версії, призначеної для спортсменів-екстремалів», — пише Марк Гурман в інформаційному бюлетені Power On.

  Судячи з усього, у оновлених смарт-годинників Apple Watch SE датчика температури не буде.

  Гурман прогнозує, що крім нового датчика температури тіла, Apple Watch Series 8 матимуть такий самий дизайн, що і Apple Watch Series 7, і той же процесор, що у моделей Series 6 і 7. Крім того, він зазначив, що у дорожчих моделей нової серії можуть бути оновлені дисплеї.

  Джерело: macrumors.com


  • не пропусти

  • магазин