Вчені попереджають про загрозу космічного туризму для планети

  281

  За словами вчених, необхідно вживати заходів, щоб урятувати Землю.

  Під час нового дослідження фахівці з Університетського коледжу Лондона виявили, що викиди ракет компанії SpaceX Ілона Маска та ракетопланів компанії Virgin Galactic Річарда Бренсона руйнують озоновий шар нашої планети від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

  За словами вчених, частки чорного вуглецю, що потрапляють в атмосферу з відпрацьованого палива ракет двох американських компаній, у 500 разів ефективніше утримують тепло в атмосфері, ніж будь-які інші джерела парникових викидів разом узяті. Все це значно посилює ефект глобального потепління Землі. Також дуже часті запуски ракет із космічними туристами завдають шкоди озоновому шару.

  Вчені проаналізували сценарії майбутніх польотів і з’ясували, що під час запусків ракет із космічними туристами щодня або навіть щотижня планету чекає катастрофа.

  У 2021 році почався бум космічного туризму, на чолі якого стоять три американські компанії – SpaceX, Blue Origin та Virgin Galactic. Кількість вильотів ракет з космічними туристами незабаром може значно зрости, завдавши великої шкоди довкіллю нашої планети.

  За словами вчених, використання певних видів палива компаніями SpaceX та Virgin Galactic прискорить глобальне потепління та може повністю зупинити відновлення озонового шару.

  Експерти наполягають на тому, що необхідно ввести регулювання в цій галузі космічного туризму, що швидко розвивається, щоб уникнути катастрофи.

  Джерело: dailymail.co.uk  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин