Китай вивів на орбіту супутник дистанційного зондування Землі

  106

  За повідомленнями мережевих джерел, Китай здійснив місію, в рамках якої в космічний простір за допомогою ракети-носія «Чанчжен-4C» було запущено супутника дистанційного зондування Землі «Гаофень-12-03». Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на дані Китайської корпорації космічної науки та техніки (CASC).

  «27 червня о 23:46 за місцевим часом ракета-носій «Чанчжен-4С» стартувала з космодрому Цзюцюань і успішно вивела на орбіту супутник «Гаофень-12-03». Також зазначається, що вчорашній запуск визнано цілком успішним.

  Згідно з наявними даними, апарат «Гаофень-12-03» створювався в рамках національного науково-технічного проєкту системи спостереження за Землею у високій якості. Супутник буде використовуватися для вирішення різних завдань, включаючи збір даних для оцінки сільськогосподарських угідь та врожайності, запобігання та пом’якшення наслідків стихійних лих, міського планування та проєктування об’єктів інфраструктури.

  Нагадаємо, минулого тижня Китай за допомогою ракети-носія “Куайчжоу-1” вивів на орбіту експериментальний науковий супутник “Тяньсін-1”. Повідомлялося, що цей апарат використовуватиметься для проведення різних експериментів, пов’язаних із вивченням космічного середовища.

  Джерело: reuters.com


  • не пропусти

  • магазин