Чотири ознаки, що ваш телефон на “прослуховуванні”

  62263

  Технічні фахівці назвали основні ознаки, які сигналізують про доступ сторонніх до телефону. Ці поради допоможуть забезпечити безпеку та конфіденційність особистих даних.

  Багато людей стикаються з тим, що їхні особисті дані потрапляють до загального доступу. Іноді витік інформації відбувається через телефон. Можливі такі види прослуховування: встановлення на смартфон спеціального програмного забезпечення, переадресація дзвінків або фізичне прослуховування спеціальними технічними пристроями.

  Експерти розповіли, що є деякі ознаки, за якими можна визначити факт прослуховування телефону. Таких ознак, як мінімум, чотири, проте варто серйозно стурбуватися навіть за наявності однієї з них.

  • Розряджання батареї. Якщо ви звернули увагу, що телефон розряджається швидше звичайного, це може бути пов’язано як зі зниженням ємності батареї, так і з несанкціонованим доступом третіх осіб до вашого пристрою.
  • Увімкнення та вимкнення пристрою. Якщо телефон живе своїм життям, мимоволі вмикається або вимикається, то можливо, що на нього встановлено вірусне програмне забезпечення.
  • Перешкоди під час розмови. Сторонні шуми, спотворення звуку, фон при розмові повинні змусити задуматися про наявність прослуховування.
  • Підвищена витрата трафіку. Трафік можна відстежувати в налаштуваннях мережі в меню телефону.

  Фахівці рекомендують перевірити, чи немає у вашому телефоні загрози втрати даних за допомогою таких програм: Anti Spy Mobile, CatcherCatcher, Darshak та EAGLE Security FREE.

  Джерело: cursorinfo.co.il


  • не пропусти

  • магазин