Залізниця у Польщі скасовує безкоштовний проїзд для біженців з України

  651

  З 1 липня польська залізниця PKP Intercity скасовує безкоштовний проїзд потягами для українських біженців. Впродовж червня українці могли безкоштовно подорожувати до 8 міст, а впродовж всього періоду безплатного проїзду польськими потягами, послугами PKP Intercity скористались понад 2,3 мільйона громадян України, пише ukrayina.pl.

  Як інформує PKP Intercity на офіційному сайті, з 1 липня поїздки громадян України відбуватимуться на загальних умовах. Правила, які зараз діють для отримання безкоштовних квитків для біженців, діятимуть до четверга, 30 червня. “З п’ятниці, 1 липня, ці поїздки відбуватимуться за загальними правилами, включеними до регламенту PKP Intercity. Безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі поїздів економ категорій TLK та IC були запроваджені 26 лютого цього року”, – кажуть у залізниці.

  Там додають, що з 1 по 30 червня громадяни України можуть безкоштовно подорожувати лише з та до міст, розташованих на нашому східному кордоні, а саме: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув. Це можуть робити визначені категорії біженців з України: жінки, діти до 18 років, чоловіки та жінки з інвалідністю незалежно від віку та всі особи старші 60 років.

  Загалом, послугами PKP Intercity скористалися понад 2,3 мільйона громадян України.

  “Цьогорічний травень став рекордним місяцем за всю історію компанії. За п’ять місяців цього року послугами міжміського перевізника скористалися понад 20 мільйонів людей. Минулої неділі, 19 червня, було перевезено найбільшу кількість пасажирів за понад 20-річну історію PKP Intercity — майже 250 тисяч людей”, – повідомляє польська залізниця, наголошуючи, що поряд із перевезеннями біженців, потягами активно користуються і самі поляки.

  Гаряча лінія для громадян України

  У PKP Intercity нагадують, що постійно працює спеціальна гаряча лінія залізниці українською мовою. Це спеціальний номер для громадян України, які хочуть отримати інформацію рідною мовою про розклад руху PKP Intercity та інші пасажирські теми.

  Гаряча лінія працює 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00: +48 22 473 00 86 (вартість дзвінка – згідно з тарифом оператора). Інформація також доступна на сайті PKP Intercity у двох мовних версіях – польській та українській.


  • не пропусти

  • магазин