Помер зірка “Ліквідації” Аркадій Гарцман

  3844

  В 75 років помер український актор та сценарист Аркадій Гарцман. Він прославився роллю в серіалі “Ліквідація” та був автором пісень до мультфільму “Острів скарбів”.

  Про це 23 червня повідомила його дочка Вікторія Аронова в Facebook. Причину смерті авторка допису не розкрила, однак присвятила покійній зірці кілька теплих слів.

  “У мене був найкращий тато в світі. І для мене – найкраща людина у світі. Він і зараз є, але вже в іншому місці – з Господом на небесах. Лише це втішає. Але я знаю, що одного дня ми знов побачимось і вже у вічності будемо разом. Тож до зустрічі, моя любове!” – зворушливо написала вона.

  Вікторія Аронова опублікувала кілька сімейних фотографій з легендарним актором, а в коментарях українці висловили свої співчуття.

  “Прийміть щирі співчуття! Пишаюся знайомством з вашим батьком! Неймовірно світла людина, в усіх можливих і неможливих сенсах”, “Найщиріші співчуття! Світла пам’ять прекрасній людині”, “Безкінечно талановитий, добрий, світлий. Ми всі стали сиротами”, – йдеться в коментарях.

  Аркадій Гарцман народився 1 травня 1947 року в Києві. В молодості працював слюсарем на заводі, а потім – інженером в автобусному парку. В 80-х Київська кіностудія почала розробляти культовий мультфільм “Острів скарбів”, тому талановийти киянин вирішив надіслати режисеру Давиду Черкаському кілька своїй текстів для пісень.

  На слова була написана музика і вони ввійшли в стрічку. З тих пір Аркадій Гарцман здобув популярність серед діячів мистецтва. Він писав рядки пісень таким відомим артистам як Алла Пугачова, Софія Ротару, Микола Караченцов, Андрій Анкудінов, Євген Паперний, Таїсія Повалій, Вєрка Сердючка тощо.

  З 1990 по 1998 рік був головним редактором юмористичної газети “Блін”, яку заснував разом з Робертом Віккерсом. Згодом став героєм серіалу “Ліквідація”. Актор зіграв інтенданта Воробйова. Також брав участь в зйомках серіалу “Повернення Мухтара” та “Утьосов”.


  • не пропусти

  • магазин