У нашому Всесвіті виявлено дзеркального двійника

  3878

  Деякі невідповідності у обчисленнях вчених космічної постійної Хаббла наштовхнули їх на думку, що наш Всесвіт має двійника, що складається з антиматерії.

  Виявилося, що наш Всесвіт має дзеркального двійника. Таке твердження поки що знаходиться в розряді теоретичного вивчення, оскільки немає можливості довести це за допомогою дослідів та експериментів. Нові роботи в цьому напрямку можуть допомогти вченим вирішити проблеми з космологічною постійною Хаббла.

  Концепція дзеркального Всесвіту розглянута та опублікована в Inverse.

  Вчені на цей час дійшли висновків, що вихідна точність існуючих вимірів призвела до суперечок із проблеми космічного розширення.

  На думку першої групи вчених, які вимірювали швидкість розширення за принципом коливань космічних хвиль, вона дорівнює приблизно 67 м/с за мегапарсек. У другої групи швидкість вийшла приблизно 73 км/с. Вони діяли на основі вивчення руху наднових зірок.

  Фізики намагаються встановити: чому такі відмінності у даних? Тут виникла ідея про другий Всесвіт, який копіює або є паралельним нашому.

  Ця теорія пов’язана з питанням, яке виникло ще в 90-ті роки минулого століття, що у кожної матерії існує антиматерія. Іншими словами: якщо у всіх елементів і частинок є симетричний аналог, то чому немає антиматерії у Всесвіту? Це наштовхнуло на висновок, що має бути Всесвіт, що дзеркально відображає наш світ, адже з’явилися як пара. Просто цей другий Всесвіт створений з антиматерії.

  Нові дослідження американських учених з університету штату Нью-Мексико, США, дозволили припустити, що питання про постійну Хаббла може бути вирішене за допомогою космологічної моделі, яка відповідатиме темпам розширення Всесвіту в рамках космічної симетрії. Ця симетрія дозволяє впорядкувати невідповідність швидкостей розширення Всесвіту.

  Власне ці висновки вчених і мають на увазі присутність дзеркального Всесвіту, який впливає на наш Всесвіт за допомогою гравітаційного тяжіння. Відповідь вчених підтверджує концепцію дзеркального Всесвіту, проте не дає 100-відсоткового вирішення проблеми постійної Хаббла, для цього можуть знадобитися допоміжні дослідження та точні космологічні моделі.

  Джерело: inverse.com


  • не пропусти

  • магазин