Amazon представила свого першого повністю автономного мобільного складського робота Proteus

  120

  Amazon представила свого першого повністю автономного мобільного робота Proteus, який призначений для переміщення великих візків з вантажем у складських приміщеннях. На відміну від попередніх моделей, які використовувалися в захищених зонах, Proteus може безпечно пересуватися серед працівників складу без загрози нанесення комусь травми через зіткнення.

  Amazon повідомила, що новий робот має «просунуті технології забезпечення безпеки, розпізнавання та навігації». При пересуванні робот сканує шлях перед собою за допомогою датчика, що випромінює зелене світло. З появою перед ним людини, робот зупиняється, і відновлює рух лише після того, як людина піде зі шляху його прямування. Завдяки цьому, як повідомляє компанія, відкривається широкий спектр можливого застосування робота, включаючи підйом та переміщення неавтоматизованих колісних візків, що використовуються для транспортування посилок на складах Amazon.

  Передбачається, що спочатку роботи Proteus будуть використовуватися для автоматизації роботи з візками у центрах виконання та сортування Amazon. Це допоможе зменшити потребу людей для ручного переміщення вантажів, дозволивши направити їх у виконання інших робіт.

  Компанія продемонструвала ще одного нового робота Cardinal, який використовує штучний інтелект та комп’ютерний зір для швидкого сортування посилок вагою до 50 фунтів (23 кг). Роботи Cardinal, призначені для зниження ризику травм, під час підйому та переміщення важких посилок в обмеженому просторі, будуть задіяні на складах Amazon наступного року.

  Компанія заявила, що використання роботів зовсім не означає, що їх замінять на робочих місцях людей. Керівник відділу робототехніки Amazon повідомив ресурсу Forbes, що “заміна людей машинами – це просто помилка”, і немає жодної загрози, що використання роботів вплине на зайнятість людей.

  Джерело: amazon.com


  • не пропусти

  • магазин