Запуск вантажного корабля SpaceX Dragon знову відкладено – названа причина

  298

  Минулої п’ятниці вантажний корабель Dragon компанії SpaceX повинен був доставити на МКС 3,5 т вантажу. Політ було відмінено через потенційний витік палива в системі корабля. Спочатку запуск відклали до 28 червня і, як стало відомо вчора, інженерам SpaceX знадобиться ще два додаткові тижні понад це, щоб усунути несправність. Новою датою відправлення вантажу на станцію заявлено 11 липня.

  “Після вивантаження палива з цієї області [рухової установки Dragon] SpaceX змогла визначити джерело проблеми – впускне з’єднання клапана двигуна Draco”, – написали представники агентств.

  У процесі заправки корабля Dragon паливом 6 червня у його відсіках було зафіксовано підвищений вміст гідразину. Заправку припинили та почали готувати корабель до вивантаження палива та огляду. З ракетою-носієм Falcon 9, яка мала вивести вантажівку в космос, проблем немає.

  Для цього вантажного корабля Dragon місія CRS-25 мала стати третім польотом у космос. Це частково багаторазові кораблі. Раніше цей корабель літав до МКС у грудні 2020 року та у серпні 2021 року.

  Джерело: space.com


  • не пропусти

  • магазин