Google Meet для викладачів навчився автоматично перекладати уроки в текст

  27

  Сервіс Google Meet отримав підтримку функції автоматичної розшифровки мовлення в текст, яка стане доступною викладачам на тарифних планах Google Workspace for Education Plus та Teaching and Learning Upgrade. Текстові документи займають менше місця, ніж аудіозаписи, а також полегшують перегляд матеріалу, пошук інформації та відправлення завдань учням.

  Водночас Google розширює можливості прямих трансляцій до Meet. Тепер школи зможуть транслювати збори шкільної ради чи будь-які заходи на YouTube. Раніше Workspace пропонував користувачам два варіанти проведення онлайн-трансляцій: з обмеженням до 500 глядачів і з обмеженням до 100 тис. глядачів, що входять в один і той же робочий простір. Оновлення дозволить більшій кількості людей приєднуватися до прямих трансляцій, оскільки на YouTube це зможе зробити будь-хто.

  Крім Meet розробники представили нову програму Screencast, яка стане частиною майбутнього оновлення для операційної системи ChromeOS. За його допомогою вчителі зможуть записувати уроки, редагувати відео, а також транслювати його учням прямо з Google Диску. Screencast також може використовуватись для створення відеопрезентацій.

  Джерело: theverge.com


  • не пропусти

  • магазин