Microsoft «значно скоротить» свою діяльність в росії

  18

  Microsoft повідомила про намір суттєво скоротити масштаби своєї діяльності в росії, розширивши обмежувальні заходи, спочатку накладені на початку березня. Корпорація визнала, що це рішення торкнеться інтересів понад 400 зайнятих у країні співробітників.

  «В результаті змін економічних прогнозів та впливу на наш бізнес в рф ми вирішили значно скоротити нашу діяльність у росії. Ми продовжимо виконувати наші договірні зобов’язання перед російськими клієнтами на той час, поки продовжує діяти припинення продажу», – повідомив представник компанії журналістам агентства Bloomberg електронною поштою.

  У керівництві корпорації розуміють, що рішення про значне скорочення діяльності в росії вплине на місцевих співробітників, яких налічується понад 400 осіб: 382 особи в ТОВ “Майкрософт Рус” і 59 осіб у ТОВ “Майкрософт Девелопмент Центр Рус”.

  “Ми щільно працюємо з постраждалими працівниками з метою забезпечити їм шанобливе ставлення і нашу всебічну підтримку в цей непростий час”, – заявили в Microsoft.

  На тлі війни в Україні Microsoft у березні заявила про призупинення всіх нових продажів товарів та послуг у росії поряд з іншими великими західними компаніями. Приблизно тоді ж про намір призупинити діяльність у країні оголосила IBM, яка тепер вирішила повністю згорнути свій російський бізнес та звільнити співробітників.

  Джерело: bloomberg.com


  • не пропусти

  • магазин