SpaceX почала пропонувати підключення до Starlink для будинків на колесах

  136

  Компанія SpaceX продовжує нарощувати супутникове угруповання Starlink і вже досить давно надає у низці регіонів стаціонарний широкосмуговий доступ в інтернет. Тепер стало відомо, що за додаткові $25 на місяць клієнти компанії зможуть використовувати термінали Starlink у будинках на колесах, тобто, супутниковий інтернет буде доступний у поїздках.

  Для використання сервісу Starlink у будинку на колесах користувачеві потрібно оформити стандартне домашнє підключення з прив’язкою до фіксованої адреси. Крім того, при використанні супутникового інтернету поза домом користувач буде позбавлений пріоритету на обслуговування, через що зв’язок може бути менш стабільним і швидким, якщо користувач знаходиться в одному з районів з високим навантаженням на супутникову мережу компанії. Також наголошується, що використовувати Starlink у русі не вдасться, та й сама антена надто велика для встановлення на авто. Її доведеться щоразу ставити на дах фургона під час стоянки, а потім прибирати під час переїзду.

  В даний час на території США вартість комплекту обладнання для підключення до мережі Starlink становить $599, а щомісячна плата – $110. З додатковою послугою для “мобільних користувачів” ціна становитиме $135. Незважаючи на це, можливість підключення до інтернету через мережу Starlink може виявитися корисною, коли немає інших варіантів, наприклад, під час подорожі віддаленими районами.

  Джерело: theverge.com


  • не пропусти

  • магазин