В Раді прийняли рішення щодо позбавлення громадянства чоловіків, які виїхали за кордон

  1502

  Проєкт закону, який пропонував позбавляти українського громадянства військовозобов’язаних осіб, які виїхали за кордон під час воєнного стану та не повернулись упродовж 30 днів, не буде розглядатися народними депутатами.

  Про це в Телеграмі повідомила уповноважена Верховної Ради у Конституційного Суду України, народний депутат із парламентської фракції  «Слуга народу» Ольга Совгиря, передає ВСВІТІ.

  «Законопроект №7381 про позбавлення громадянства за неповернення з-за кордону, зареєстрований у парламенті днями, розглядатися не буде. Колеги відкликають свої підписи під законопроєктом. Чому законопроєкт не може бути ухвалений, колегам пояснила. Баланс між суспільним запитом та Конституцією відновлено», – йдеться у дописі.

  Раніше народні депутати пропонували позбавляти громадянства українців, які під час воєнного стану чи війни виїхали до країни, яка напала на Україну та не повернулися протягом 30 днів. Також документом пропонувалося позбавляти громадянства військовозобов’язаних, які виїхали за кордон без поважних причин та не повернулися упродовж 30 днів.


  • не пропусти

  • магазин