Солдат зірвав український прапор з моєї стіни й сказав: “Ви громадянка країни, якої не існує”

  3187

  «Російський чобіт пройшовся і в моїй квартирі. Солдат зірвав український прапор з моєї стіни й сказав: “Ви громадянка країни, якої не існує”», – згадує Олена Верескун, в.о директора Маріупольського електромеханічного технікуму, пише galas.te.ua.

  Про історію жінки розповіли на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.

  Жінці вдалося врятуватися з-під обстрілів російських військових. З хворим чоловіком вони приїхали до Тернополя.

  «Найважче те, що там немає інформації. В мене не було місяць зв’язку і я не знала, що буде далі. Зараз виїхати з Маріуполя практично не можливо. «Фільтраційні табори» – це жахливі слова, які стали реальністю. Вони уже наводять страх. Російські військові роблять усе можливе, щоб люди не виїхали з міста».

  Сьогодні пані Олена продовжує боротьбу на своєму фронті. Їхній навчальний заклад вдалося перемістити на Тернопільщину та відновити освітній процес.

  Вона також намагається віднайти своїх студентів. Збирає інформацію про кожного. Частині з них вдалося вибратися на підконтрольні території України.

  «Я знаю про 5 загиблих студентів, які залишилися під завалами у Маріуполі. Одного впритул розстріляв російський солдат. Боюсь, що отримаю таку новину ще не раз».

  На запитання: «Чи скоро Україна переможе?», пані Олена ствердно відповідає, що так.

  Жінка вірить, що перемога уже близько, що вона знову зможе повернутися у своє місто, знову провести вступну кампанію у своєму навчальному закладі.


  • не пропусти

  • магазин