Українців хочуть штрафувати за порушення правил світломаскування та комендантської години

  134

  В Раді зареєстрували законопроект №7356, який пропонує запровадити адміністративну відповідальність за порушення встановлених обмежень в умовах дії воєнного стану.

  За словами авторів законопроекту, його головним завданням є усунення реальної загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства або держави, а також для забезпечення громадського порядку, під час дії воєнного стану.

  Як зазначається, порушення комендантської години та спеціального режиму світломаскування буде охоплюватись складом нового правопорушення за ст. 210-2 КУпАП (Порушення встановлених обмежень в умовах дії воєнного стану). Порушення комендантської години, що вчинено у межах прикордонної смуги (5 км. від державного кордону), буде охоплюватись новим складом за ч. 2 ст. 202 КУпАП.

  Одночасно документом пропонується наділити поліцейських та посадових осіб Державної прикордонної служби України, у випадку порушення громадянами комендантської години, застосовувати до них заходи забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення саме адміністративне затримання особи (ст. 262 КУпАП).

  Нагадаємо, у Дніпропетровській, Рівненській та Івано-Франківській областях змінили час комендантської години з 23:00 до 05:00.


  • не пропусти

  • магазин