Microsoft: підтримка Windows 10 версії 20H2 припиниться сьогодні

  940

  Компанія Microsoft опублікувала нагадування про те, що версія 20H2 операційної системи Windows 10 з сьогоднішнього дня, 10 травня 2022 року, не підтримуватиметься. Її реліз відбувся у вересні 2020 року, хоч і називався «жовтневим» оновленням.

  Зокрема, нова версія ОС включала деякі значущі функції, у тому числі – повернулося меню «Пуск», змінилася панель завдань, покращилася система оновлень та удосконалився інтерфейс для використання з планшетами. Не менш важливо, що це була перша версія операційної системи Microsoft, яка отримала браузер Edge на движку Chromium.

  Кінець обслуговування операційної системи означає, що всім користувачам, які звернулися за підтримкою, запропонують оновити систему до нової версії і, що важливіше, перестануть надходити оновлення системи безпеки.

  Припиняється обслуговування версій:

  • Windows 10 Домашня версія 20H2;
  • Windows 10 Pro, версія 20H2;
  • Windows 10 Pro для навчальних закладів, версія 20H2;
  • Windows 10 Pro для робочих станцій, версія 20H2.

  Важливо, що Windows 10 версії 20H2 Корпоративна, для освітніх закладів та IoT Корпоративна підтримуватиметься до 9 травня 2023 року.

  Якщо версія операційної системи користувача досягла кінця життєвого циклу, її можна оновити вручну. При цьому ще в січні Microsoft заявляла, що оновлюватиме 20H2 до 21H2 у примусовому порядку, тому дуже велика ймовірність, що версія системи змінилася самостійно.

  Джерело: neowin.net


  • не пропусти

  • магазин