Telegram можуть оштрафувати в Німеччині на 55 млн євро

  281

  Федеральне відомство юстиції ФРН звинувачує компанію Telegram у порушенні Закону про захист мереж. Закон передбачає, що платформи соціальних мереж мають оперативно та послідовно видаляти контент, за який передбачене покарання.

  Два опубліковані листи про слухання датуються 28 квітня 2021 року. Двічі відомство намагалося надіслати їх поштою на адресу офісу Telegram у Дубаї. Але обидві спроби закінчилися невдачею, згідно з виданням SPIEGEL.

  Федеральне відомство юстиції опублікувало ці листи у Федеральній газеті. Тепер листи вважаються врученими через два тижні. Після цього Telegram має ще два тижні, щоб відповісти на звинувачення відомства. Якщо Telegram не відреагує протягом чотирьох тижнів, компанії загрожує штраф до 55 мільйонів євро.

  Зокрема, відомство, яке підпорядковується Федеральному міністерству юстиції, звинувачує Telegram у порушенні положень, які вимагають “забезпечення ефективної та прозорої процедури розгляду скарг на незаконний контент” та призначення так званої “відповідальної особи в країні”, як йдеться у листах.

  Джерело: internetua.com


  • не пропусти

  • магазин