За два тижні з України виїхали понад 1,5 мільйона осіб

  21

  За останні два тижні західний кордон перетнули понад 1,5 мільйона осіб. Тим часом, до України прибули майже 200 тисяч наших співвітчизників.

  Про це повідомляє ВСВІТІ з посиланням на повідомлення Державної прикордонної служби України.

  Як зазначається, минулої доби з України вибули майже 102 тисячі осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 73 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. У результаті цього на даному напрямку все ще відмічаються накопичення людей, автомобілів, а також пасажирських автобусів.

  «Загалом, з 24 лютого, західні кордони України перетнули понад 1,5 мільйона осіб. Чисельність тих, які виїхали за кордон становить понад 1 мільйон 340 тисяч, з яких майже 1 мільйон 180 тисяч громадяни України, решта 165 тисяч – іноземці», – йдеться у повідомленні.

  За останні два тижні до України повернулися понад 190 тисяч наших співвітчизників. Переважна більшість з них – чоловіки.

  Прикордонники та митники докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення осіб на виїзд з України і оформляють гуманітарну допомогу для українського населення та захисників України. До слова, за минулу добу на західних кордонах було оформлено 450 транспортних засобів з вантажами. Загалом вже оформлено понад 5200 автомобілів з гуманітарною допомогою.


  • не пропусти

  • магазин