Українці створили сервіс з моніторингу активності армії РФ біля кордонів України

  62

  Анонімна команда українських IT-волонтерів розробила систему автоматизованого моніторингу присутності російських військових формувань біля кордону України. Про це пише mezha.media з посиланням на Dev.ua.

  Мета сервісу, який отримав назву Kordon.io – покращити якість та оперативність інформації, що може допомогти ЗСУ та зменшити потік дезінформації. У випадку загострення військового конфлікту це допоможе зекономити цінний час та зберегти життя наших бійців.

  Kordon.io публікує супутникові знімки розміщення російських військ прив’язані до конкретних геолокацій. Сайт не публікує внутрішньої розвідінформації, висвітлюючи лише ті локації, які є публічно відомими. Сервіс дає можливість оцінити динаміку нарощувань або зменшення присутності військової техніки в тому чи іншому місці та може допомогти відновити хронологію подій у випадку військових провокацій. Kordon.io використовує дані супутникових радарів, щоб не залежати від погодних умов.

  Зараз команда працює над отриманням доступу до більш якісних знімків від європейських супутникових операторів, покращенням інтерфейсу та планує залучати аналітиків і модераторів для аналізу даних.


  • не пропусти

  • магазин