Стала відома європейська ціна на Xiaomi Watch S1

  81

  У грудні минулого року разом з флагманською лінійкою Xiaomi 12 був представлений смарт-годинник Watch S1. Очікується, що незабаром гаджет, що носиться, вийде за межі Китаю і стане доступний на глобальному ринку. Напередодні виходу Xiaomi Watch S1 у мережу злили інформацію, скільки можуть попросити за розумний годинник у Європі.

  Дізнатись прайс на гаджет дозволило німецьке відділення компанії Amazon. Продавець встиг розмістити сторінку зі смарт-годинником, вказавши цінник 195,08 євро. Схаменувшись, торговий майданчик видалив сторінку продукту, але інформація встигла розлетітися мережею. Європейська ціна виглядає цілком логічною та передбачуваною, оглядаючись на те, що в Китаї Xiaomi Watch S1 коштують у районі $173.

  На жаль, дату виходу смарт-годинника на глобальний ринок компанія все ще не озвучила. Можливо, їх представлять у рамках виставки MWC 2022, яка стартує у Барселоні 28 лютого.

  Нагадаємо, що Xiaomi Watch S1 пропонують 1,43-дюймовий AMOLED-екран, акумулятор ємністю 470 мАг, модуль NFC, GPS-приймач, захист від води (5АТМ) та здатність відстежувати 117 видів фізичної активності.

  Джерело: gizmochina


  • не пропусти

  • магазин