Майбутні AirPods зможуть ідентифікувати користувачів за будовою вуха

  84

  Apple розробляє нові способи розпізнавання користувачів за допомогою навушників, щоб уникнути проблем із приватністю.

  У той час як більшість сучасних пристроїв Apple вже мають можливість розпізнавання користувача по відбитку пальця або по обличчю, компанія розглядає можливість додавання біометричної ідентифікації в навушники AirPods.

  Управління патентами та товарними знаками США опублікувало патентну заявку Apple, в якій описуються нові біометричні методи ідентифікації користувачів за допомогою навушників. Зокрема, йдеться про розпізнавання будовою вуха або навіть ходою.

  У заявці на патент йдеться про те, що традиційні технології погано пристосовані для визначення того, чи є людина, яка використовує навушники, авторизованим користувачем відповідного пристрою, наприклад, смартфона. Компанія турбується, що будь-яка стороння людина може надіти навушники, поки вони пов’язані з одним із пристроїв користувача, а потім отримати доступ до особистої інформації за допомогою Siri. Таким чином, Apple бачить необхідність у покращених технологіях ідентифікації користувачів за допомогою навушників.

  Одним з можливих методів ідентифікації є використання ультразвукових сигналів як свого роду гідролокатора для визначення унікальної форми слухового проходу. В якості альтернативи AirPods можуть використовувати дані про переміщення користувача з iPhone та Apple Watch, щоб отримати уявлення про його ходу і використовувати це для підтвердження особистості. Використовуючи додаткові фактори, такі як біометрія, хода та голос, точність автентифікації збільшується.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин