Samsung Galaxy A23 в частині камери може бути близьким до флагманів

  153

  50 Мп датчик та оптичний стабілізатор можуть стати невід’ємною частиною доступного пристрою Samsung.

  Серія Galaxy A є однією з успішних у модельному ряду Samsung, обсяг продажів цих пристроїв стабільно високий. А щоб надати привабливості моделям цієї серії, компанія почала додавати до них якісь флагманські фішки. Так, на апарати цієї лінійки прийшов вологозахист та система оптичної стабілізації зображення. Ще один тренд у новинках – встановлення 50 Мп камер.

  Наступного року Samsung представить Galaxy A23, який, як і інші пристрої компанії, отримають 50 Мп датчик зображення. Такої ж роздільної здатності сенсор буде встановлений і в Galaxy A13. Очікується, що Galaxy A23 вийде у двох версіях: з підтримкою 5G та без такої. Смартфону приписують акумулятор ємністю 5000 мАг.

  Є також можливість, що камера Galaxy A23 отримає систему оптичної стабілізації зображення. Раніше мережеві джерела вказували на те, що Samsung планує запропонувати оптичний стабілізатор у всіх своїх моделях серії Galaxy A 2022 року. Якщо ці відомості достовірні, то Galaxy A23 має отримати цю фішку. Згідно зі злитим у мережу графіком прем’єр у 2022 році представити новинку мають у квітні наступного року.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин