Великий вибір обладнання для автоматизації кафе від компанії Poster

  20

  За допомогою обладнання для автоматизації зменшується час на прийом замовлень від клієнтів. Також спеціальні програми мають змогу вести докладний складський облік на об′єкті. При цьому співробітники кафе мають змогу на прийом будь яких замовлень безпосередньо біля барного столика та швидко передають дані на приготування замовленої страві кухару. Програма для кафе допомагає господарям контролювати всі постачання та списання в кафе. За її допомогою здійснюється налаштування нагадувань про закупівлі продуктів, імпорт та експорт накладних.

  Процес автоматизації закладу.

  Завдяки розповсюдженому обладнанню від компанії joinposter.com меню ділиться на категорії. При цьому кожна позиція проілюстрована і клієнті мають можливість відсортувати за популярністю всі блюда кафе. Програма лояльності надає клієнтам масу знижок та акцій. Завдяки автоматизації з′являється можливість підвищення лояльності гостей за рахунок бонусних програм. Господарям не знадобиться купівля та встановлення додаткових опцій. Вони всі присутні в системі Poster.

  Обладнання дозволяє обмежувати несанкціонований доступ до касових апаратів. Також за його рахунок закриваються касові зміни. Адміністратори закладу матимуть змогу створювати бронь столів кафе на певний час. Інформація висвічуватиметься на планшеті. В процесі роботи дозволяється внесення змін та знімання броні у випадках відмови від столику.

  Важливі аспекти системи автоматизації від компанії Poster POS Inc.

  За допомогою системи можна з легкістю аналізувати статистику продажів. Зокрема можливо відстежити, який товар являється найбільш актуальним серед гостей закладу, коли проводилися списання тих чи інших продуктів та в який час найбільше відвідувачів кафе. Дані зберігаються в пам′яті планшета та доступні для працівників компанії. Варто тільки відкрити адміністративну панель Poster.

  Слід відмітити, що мобільність офіціантів та чітко налагоджена робота кухні в годин пік відбуваються завдяки автоматизації кафе на планшеті. Це допомагає господарям компаній заробити певний прибуток та розширити свій бізнес.

  Також програма здатна контролювати витрати постачань і проводити коригування цін та рецептів. Це треба для для встановлення вигідної ціни на меню кафе. Poster проводить синхронізацію даних в реальному часі. При цьому адміністратор має змогу перевірити середній чек за робочу зміну, кількість проданих блюд та ефективність кожного співробітника. Відкривши на своєму планшеті адмінпанель, керівник в змозі проаналізувати навантаження днів і годин тижня та популярність тих чи інших страв, які заказують клієнти.

  Система Poster дозоляє керівникам складу проводити повну або часткову інвентаризації. Для перевірки залишків продуктів слід перейти на спеціальну вкладку в браузері. Зарплата співробітників та табельний облік також ведуться за допомогою обладнання для автоматизації кафе.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин