Samsung може стати виробником вакцин Pfizer

  37

  Великі інвестиції повинні зробити Південну Корею найбільшим центром виробництва вакцин в Азії.

  Цього тижня президент Південної Кореї Мун Чже Ін (Moon Jae-in) знаходиться з візитом в США. Його плани поїздок в основному пов’язані з Генеральною Асамблеєю ООН, корейські ЗМІ повідомляють, що в плани Муна також входить зустріч з Альбертом Бурларом (Albert Bourlar), генеральним директором Pfizer.

  Ще в травні Мун і президент США Джо Байден (Joe Biden) досягли угоди про спільну розробку вакцин між двома країнами. Про це повинно бути детально розказано на цьому тижні. Великі інвестиції повинні зробити Південну Корею найбільшим центром виробництва вакцин в Азії.

  Джерело додає, що Samsung має зіграти невід’ємну роль в цих дослідженнях і розробках. І в цьому випадку «Samsung» відноситься до Samsung Biologics, біотехнологічного підрозділу Samsung Group в Сонгдо, Інчхон. Також будуть залучені виробничі потужності SK Bioscience.

  Крім виробництва вакцини, Samsung також брала участь в боротьбі з глобальною пандемією на інших фронтах. Наприклад, минулого місяця компанія представила користувачам Samsung Pay спосіб зберігання цифрових облікових даних вакцини на своїх пристроях. Ця функція, розроблена спільно з Commons Project Foundation, почала поширюватися по всьому світу на початку вересня. Щоб скористатися цією функцією, спочатку потрібно стати користувачем CommonHealth. Судячи з відгуків останнього в Google Play, багато хто досі не може змусити додаток працювати.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин