Apple попередила, що iPhone 13 буде дефіцитним продуктом

  510

  Нарешті Apple визнала, що iPhone постраждає від дефіциту мікросхем.

  Глобальний брак мікросхем став серйозною проблемою для всіх галузей: навіть компанія Apple заявила, що вона вплине на виробництво iPhone, в зв’язку з чим компанія тепер прогнозує уповільнення зростання доходів.

  Керівництво Apple заявило, що виторг за поточний четвертий квартал фінансового року виросте, але буде нижчим від темпів зростання 36,4%, як було в третьому кварталі, котрий щойно завершився. Представники компанії додали, що, хоча в третьому кварталі нестача мікросхем виявилася менш серйозною, ніж передбачалося, в четвертому вона посилиться і пошириться на виробництво iPhone.

  Тім Кук (Tim Cook), генеральний директор Apple, сказав, що мікросхеми, які постраждали від дефіциту, виробляються з використанням старіших технологій, але вони як і раніше життєво важливі в якості допоміжних компонентів для створення iPhone. Аналітики вважають, що Apple може накопичувати чипи для своїх моделей iPhone наступного покоління.

  Глобальний брак мікросхем пояснюється декількома причинами, в тому числі закриттям заводів через пандемію COVID-19 і підвищеним попитом на побутову електроніку під час локдауну і переходу на домашню роботу/навчання.

  У Samsung і Apple справи йдуть не так погано, як у більш дрібних виробників телефонів. Компанія HMD Global, яка виробляє пристрої під брендом Nokia, попередила, що нестача напівпровідників може стати проблемою для невеликих виробників пристроїв.

  Джерела підтверджують, що багато гравців в індустрії мобільних телефонів щосили намагаються закупити різні напівпровідники, борючись за мікросхеми управління живленням, драйвери дисплеїв, однокристальних системи та інші комплектуючі.  +
  +
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин