Що нового буде в MIUI 13

  173

  Технологія розширення пам’яті, новий дизайн, плаваюче вікно ігор та інші зміни в MIUI 13.

  Момент істини невблаганно наближається. Якщо інсайдери знають що говорять, то 11 серпня Xiaomi проведе чергову презентацію, на якій представить не тільки «залізні» новинки, а й MIUI 13. Офіційно про нову оболонку практично нічого невідомо, крім звичних обіцянок зробити її ще більш швидкою, стабільною і продуктивною. Але ж є неофіційні джерела, чиї передбачення мають зазвичай збуватися.

  За словами одного з китайських джерел, серед знакових змін в MIUI 13 буде перероблений дизайн. Обіцяють нову анімацію, шрифти і звуки. Запропонує нова оболонка і перемальовані значки додатків, а також традиційно не обійдеться без пачки нових шпалер.

  Інформатор обіцяє в MIUI 13 плаваюче вікно для ігор, багаторівневу систему рендерингу, а також технологію розширення пам’яті, коли пристрої зможуть пропонувати додатковий обсяг віртуальної оперативної пам’яті за рахунок флеш-накопичувача.

  Відверто кажучи, ці обіцянки виглядають досить туманно, без конкретики. Скриншотів інформатор не надав. Як все це буде реалізовано, побачимо вже на презентації та за результатами тестів MIUI 13. Очікується, що першим пристроєм, який «з коробки» отримає новий інтерфейс, стане Xiaomi Mi Mix 4, а також до нього цілком можуть приєднатися і моделі серії Xiaomi CC 11.

  Джерело: gizmochina


  • не пропусти

  • магазин