Якісне зображення та характеристики планшета Xiaomi Mi Pad 5

  148

  На жаль, найцікавіший варіант Mi Pad 5 дістанеться тільки Китаю.

  У мережі з’явилися нові подробиці про планшети Xiaomi Mi Pad 5, які повинні вийти в серпні. Пристрій можна розгледіти на якісному рендері, також наведені характеристики трьох версій Mi Pad 5 – глобальної і ще двох, націлених на домашній китайський ринок.

  Mi Pad 5 для глобального ринку відомий під індексом K82 і фігурує під кодовим позначенням nabu. Він побудований на однокристальній платформі Qualcomm Snapdragon 860, оснащений 12-мегапіксельною основною камерою і адаптером NFC. Екран – IPS, роздільною здатністю 2560х1600 пікселів, з кадровою частотою 120 Гц і підтримкою стилуса.

  Базовий Mi Pad 5 для Китаю позначений індексом K81A і кодовим ім’ям elish. У нього все те ж саме, що і у глобальній моделі, тільки однокристальна платформа трохи краща – Snapdragon 870.

  Нарешті, ще одна модель для китайського ринку – Mi Pad 5 Pro (з індексом K81 і кодовим позначенням enuma). У неї ті ж екран і однокристальна платформа, що і у базової моделі, але в основній камері використовується датчик вищої роздільної здатності (48 Мп), а також є слот для карт SIM.

  Планшети вже засвітилися в базі китайського регулятора 3С, завдяки чому стало відомо, що K81 і K81A підтримують зарядку потужністю 67 Вт, а максимальна потужність зарядки глобальної моделі (K82) становить 33 Вт.


  • не пропусти

  • магазин