Названа ще одна фішка iQOO 8

  22

  Не тільки Snapdragon 888, але і потужність швидкої зарядки стануть фішками QOO 8.

  Раніше це здавалося чимось фантастичним і неможливим, а сьогодні це вже реальність – зарядити мобільні пристрої можна за лічені хвилини. Користувач може придбати смартфони, які пропонують швидку зарядку на 65 Вт і навіть 100 Вт+. Все це стало можливим завдяки новому тренду на ринку – нарощуванню потужності швидкої зарядки.

  Рекордсменом за цим показником є Xiaomi, яка представила раніше швидку дротову зарядку на 200 Вт. Правда, подейкують, що раніше червня наступного року компанія не приступить до її масового виробництва. У iQOO плани більш «приземлені» – вона випустить смартфон, який можна буде заряджати на потужності «всього» 160 Вт.

  Буквально вчора стало відомо, що вже скоро повинна відбутися прем’єра iQOO 8. Він повинен стати першим смартфоном з чипсетом Snapdragon 888+. А ще це буде мобільник зі швидкою зарядкою потужністю 160 Вт. І він має всі шанси стати першим комерційним смартфоном з такою зарядкою.

  Перешкодити йому стати фаворитом по частині швидкісної зарядки може Infinix Zero X. Раніше було оголошено про вихід цього флагмана, який запропонує зарядку на 160 Вт і камеру з перископічним модулем для 60-кратного гібридного наближення. Правда, коли смартфон добереться до прилавків магазинів, невідомо.

  Тому у iQOO 8 є шанс стати лідером по частині продуктивності та потужності зарядки. Очікується, що представити його повинні 4 серпня, адже раніше компанія натякала на свої плани показати в цей день якийсь топовий продукт.

  Джерело: mydrivers


  • не пропусти

  • магазин