Huawei показала золотий Huawei P50 і пообіцяла унікальні технології обробки зображень

  146

  Такі технології до цього не використовувалися в індустрії смартфонів.

  Компанія опублікувала новий тизер смартфона Huawei P50, підтвердивши, що презентація лінійки відбудеться 29 липня цього року.

  Ю Чендон (Yu Chengdong), генеральний директор Huawei Consumer Business Group, заявив, що серія Huawei P50 представить унікальні технології мобільного обробки зображень, які до цього не використовувалися в індустрії смартфонів.

  На новому зображенні показана частина задньої панелі смартфона, який буде доступний в новому золотому кольорі, а корпус буде мати плавні заокруглення з боків.

  З чуток 29 липня представлять тільки модель Huawei P50, яка буде оснащена однокристальною системою Snapdragon 888 без модема для роботи в мережах п’ятого покоління. Надалі будуть випущені моделі Huawei P50 Pro і P50 Pro + на платформі Kirin 9000, однак через їх брак до кінця року смартфони переведуть на Snapdragon 888 з модемом 5G.

  Флагманські телефони Huawei славляться своїм зумом, тому очікується, що Huawei P50 Pro+ встановить новий рекорд в цьому плані. Також знову має бути підвищено якість фотографій і відеороликів, отриманих при складних умовах освітлення.


  • не пропусти

  • магазин