Ілону Маску кинув виклик творець «Мівіни»: він найняв керівників Tesla, BMW, Porsche, Toyota і Nissan

  181

  VinFast збирається стати глобальною компанією з виробництва інтелектуальних електромобілів.

  VinFast, автомобільний підрозділ VinGroup мільярдера Фам Нят Вионга (Pham Nhat Vuong), до березня наступного року представить свої останні моделі електромобілів у виставкових залах Північної Америки і Європи, кинувши виклик Tesla в усьому світі. Фам Нят Вионг свого часу створив популярний бренд локшини швидкого приготування «Мівіна» (український аналог «Доширака»).

  Компанія заявила, що наймає керівників вищої ланки від великих виробників автомобілів, таких як Tesla, BMW, Porsche, Toyota і Nissan, для досягнення своєї мети стати глобальною компанією з виробництва інтелектуальних електромобілів.

  Завдяки інтелектуальним електромобілям, підкріпленим перевіреними науково-дослідними і виробничими можливостями VinFast, ми впевнені, що VinFast сьогодні може скласти конкуренцію провідним брендам в США, – Джеремі Снайдер (Jeremy Snyder), директор з розвитку VinFast в США.

  Джеремі Снайдер понад 10 років працював на різних керівних посадах в Tesla. VinFast повідомила, що компанія відкрила філії в США, Канаді, Франції, Німеччині та Нідерландах в рамках підготовки до глобального запуску своїх нових електромобілів. Модельний ряд буде представлений в жовтні, а дві моделі розумних електромобілів VF e35 і VF e36 будуть запущені в продаж по всьому світу в березні 2022 року.

  Компанія мала намір продати 56000 електромобілів в 2022 році, але план було скорочено до 15000 через брак мікросхем. Фам Нят Вионг цієї весни був визнаний найбагатшою людиною В’єтнаму зі статком у 7,3 мільярда доларів.


  • не пропусти

  • магазин