iPhone 13 Pro Max в чотирьох нових кольорах показали на якісних зображеннях

  164

  Два відтінки золотого отримають офіційні назви Sunset Gold і Rose (або Rose Gold).

  Давно відомо, що компанія Apple готується представити лінійку нових смартфонів, в яку увійдуть моделі iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Ми вже бачили макети нових смартфонів, а тепер джерело опублікувало якісні зображення iPhone 13 Pro Max в чотирьох нових кольорах.

  Білий колір тепер називається Pearl, чорний смартфон має назву Matte Black, а два відтінки золотого отримають офіційні назви Sunset Gold і Rose (або Rose Gold).

  У прийдешній лінійці iPhone 13 тільки моделі iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max будуть оснащені LTPO-панелями з підтримкою частоти відновлення зображення до 120 Гц, тоді як iPhone 13 і iPhone 13 mini отримають 60-Герцеві екрани. Також старшим моделям повинні дістатися лазерні далекоміри.

  Смартфони будуть побудовані на базі однокристальної системи Apple A15 Bionic, яка виробляється TSMC з використанням вдосконаленого 5-нм техпроцесу. Очікується, що всі чотири моделі iPhone 13 будуть підтримувати постійно включений дисплей, а також запис відео в портретному режимі.

  Презентація смартфонів повинна відбутися у вересні цього року.


  • не пропусти

  • магазин