Lenovo розповіла, як користувачі старих версій ОС Microsoft зможуть оновитися до Windows 11

  200

  Відразу після прем’єри Windows 11 Microsoft повідомила, що комп’ютери під управлінням Windows 10, апаратні компоненти яких задовольняють вимогам нової ОС, отримають можливість безкоштовного оновлення до Windows 11.

  На той момент про користувачів старіших версій Windows ніхто не згадував, тому в повітрі зависло питання, чи зможуть і вони безкоштовно перейти на Windows 11? Microsoft досі зберігає мовчання з цього приводу, але Lenovo мовчати не стала.

  Дійсно, користувачі комп’ютерів під управлінням Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1 зможуть оновитися до Windows 11, але тільки їм доведеться провести чисту установку системи. Ніякі файли програми або настройки зі старої ОС в нову перенесені не будуть, так що наважуючись на такий крок, користувачам ПК під управлінням Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1 доведеться самим подбати про збереження своїх документів, файлів та інформації. У Windows 10 цей процес виглядає як установка чергового оновлення і всі дані, природно, зберігаються.

  В останній бета-версії Windows 11 вже виявлені конфігураційні ключі для Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1 – це також вказує на те, що комп’ютери з цими ОС зможуть безкоштовно оновитися до Windows 11. Нагадаємо, раніше Microsoft розповіла про те, що термін безкоштовного переходу на Windows 11 може бути обмежений.


  • не пропусти

  • магазин