MediaTek замість Apple H1: розкрита начинка навушників Beats Studio Buds

  50

  Нові бездротові навушники Beats за 150 доларів пропонують систему активного шумозаглушення і захист від води.

  В середині червня компанія Apple випустила нові бездротові навушники під брендом Beats. Нові Beats Studio Buds відрізняються не тільки від AirPods і AirPods Pro, але і від попередньої бездротової моделі Beats, причому, відмінність не обмежується дизайном. Відрізняється новинка і своєю начинкою, про що розповів аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo).

  За даними аналітика, в основу Beats Studio Buds замість фірмової платформи Apple H1 ліг чипсет MediaTek. Рішення від MediaTek виконане за 22-нанометровим технологічним процесом, тоді як чип Apple побудований з використанням 16-нанометрових норм.

  Мін-Чі Ко назвав кілька причин, чому Apple віддала перевагу однокристальній платформі MediaTek. Одна з причин полягає в тому, що таким чином компанія хотіла забезпечити кращу сумісність нових навушників Beats з мобільними пристроями на Android. Це дозволило б залучити більше покупців з-поміж власників Android-смартфонів, а, отже, збільшити частку Apple на ринку бездротових навушників. Також подібний вибір можна пояснити стислими термінами розробки нових навушників, і бажанням Apple знизити витрати, зробивши навушники більш конкурентоспроможними, на відміну від серії AirPods.

  Також в своєму новому звіті аналітик згадав про стан справ на ринку переносної електроніки. За його словами, Apple як і раніше залишається лідером переносної електроніки, але її частка поступово скорочується. Через слабший, ніж очікувалося попиту на AirPods Pro в другому кварталі 2021 року Мін-Чі Куо скорегував свій прогноз по постачаннях в сторону зменшення. Якщо спочатку він очікував, що компанія продасть приблизно 85 мільйонів своїх бездротових навушників, то тепер зменшив цю цифру до 70-75 мільйонів.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин