ЗМІ розповіли про отримання сім’єю Тищенка сотень мільйонів гривень з бюджету Києва

  1415

  Журналісти проекту Bihus.info оприлюднили нове розслідування, яке пояснює, звідки у депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка та його родичів гроші на багатомільйонні будівельні проекти та чому у фракції терплять витівки нардепа.

  У понеділок, 28 червня, журналісти Bihus.info опублікували розслідування «Тищенко без фільтрів», у якому йдеться, що народний депутат має незадекларовану нерухомість – будинок, який його дружина називає житловим, а сам нардеп говорить, що він туди «їздить у гості». Також нардеп має інші об’єкти: елітну квартиру та частини бізнесу, що оформлені на членів родини на прізвище Сітак. Виявити незадекларований будинок журналісти змогли, шляхом моніторингу профілю дружини депутата Алли в Instagram.

  Журналісти також з’ясували інформацію про схеми «розпилу» мільярдів гривень бюджетних коштів, до якої, як виявилося, може мати причетність сім’я Тищенків. Так, компанія сестри Тищенка Юлії ПП «Експрес-К», серед інших підрядників, брала участь у будівництві в Києві Подільсько-Воскресенського моста. Зазначається, що з міського бюджету її компанія отримала 16,5 млн грн.

  Журналісти наголосили, що не можуть пояснити, звідки у неї кошти на придбання землі та зведення цілого котеджного містечка. Однак, за їхніми словами, це може пояснити її чоловік – Герман Блінов. За інформацією Bihus.info , він керує компанією «Еко-буд-трейд», яка отримала на будівництво моста близько 6 млрд грн. Сама компанія нічого при цьому не будує, а просто розподіляє ці кошти далі. Однією із таких компаній-«прокладок» є компанія Блінова – ТОВ «Позитив-В». За останні роки вона отримала сотні мільйонів гривень на «будівництво» моста.

  Раніше Тищенко заявляв, що якщо його сестра причетна до якихось схем, то вона повинна понести за це відповідальність.

  Також журналісти стверджують, що грошовий фонд, який створив чоловік сестри Тищенка, фінансував вибори партії «Слуга народу». Ймовірно, саме це і пояснює, чому у фракції продовжують терпіти витівки народного депутата.

  Раніше народний депутат Гео Лерос опублікував записи розмови між людьми, голоси яких схожі на голоси Тищенка та бізнесмена Дениса Комарницького. На цих записах обговорюється нібито напад на самого Лероса, а також обшуки у будинку Комарницького, які стосуються справи про розкрадання коштів на будівництві Подільсько-Воскресенського моста.


  • не пропусти

  • магазин