Телевізори LG першими отримали підтримку Dolby Vision HDR при 4K і 120 к/с

  32

  Спочатку підтримку отримали телевізори LG серій C1 і G1.

  LG Electronics офіційно заявила про те, що вона стала першим виробником, який запропонував можливість відтворення контенту Dolby Vision HDR в роздільній здатності 4K при 120 к/с на деяких зі своїх флагманських телевізорів.

  Версія прошивки 03.15.27, яка вже доступна користувачам, робить OLED-телевізори LG серій C1 і G1 першими в світі, здатними підтримувати Dolby Vision HDR при 4K і 120 Гц на сучасних консолях. Додаткові моделі преміум-класу в лінійці телевізорів LG 2021 року, такі як серії OLED Z1, серії QNED Mini LED QNED99 і телевізори серії NanoCell NANO99, також отримають оновлення в липні. Інші моделі телевізорів 2021 і 2020 років також проходять тестування для ігор з розширеним динамічним діапазоном Dolby Vision HDR з частотою 60 або 120 Гц.

  У прошивці представлена ​​ще одна нова функція, яка виводить ігровий процес на новий рівень. Game Dashboard, доступний на всіх телевізорах LG 2021 року, оснащених Game Optimizer, являє собою плаваюче екранне меню, аналогічне проєкційному дисплею (HUD), використовуваному в багатьох іграх. Ця функція дозволяє користувачам швидко переглядати налаштування телевізора і перемикатися між різними жанрами – стандартними, FPS, RPG або RTS.

  Важливим є те, що телевізори LG отримали оновлення ще до появи перших відеоігор з підтримкою Dolby Vision HDR.


  • не пропусти

  • магазин