HarmonyOS 2.0 назвали «піратською копією Android». Користувачі мають проблеми з Wi-Fi

  106

  У китайських соціальних мережах з’явилося повідомлення, нібито опубліковане офіційним представником China Mobile.

  Операційна система HarmonyOS 2.0 пропонує безліч нових функцій і власний користувальницький інтерфейс, проте в ОС присутні і помилки, які компанії ще належить виправити в ході тестування, що триває.

  Останнім часом деякі користувачі HarmonyOS 2.0 почали повідомляти про проблеми з підключенням через мережу Wi-Fi на пристроях Huawei зі встановленою HarmonyOS 2.0. Потім в китайських соціальних мережах з’явилося вірусне повідомлення, нібито опубліковане офіційним представником China Mobile, найбільшого мобільного оператора Китаю. У цьому повідомленні йдеться, що «HarmonyOS – це піратська версія Android».

  Оскільки Huawei HarmonyOS – це піратська версія, що не сертифікована Wi-Fi Alliance, пристрої з встановленою HarmonyOS при підключенні по Wi-Fi матимуть повільну швидкість мережі і будуть втрачати з’єднання. Необхідно дочекатися, поки Huawei проведе переговори з Wi-Fi Alliance для розв’язання проблеми.

  Потім оператор China Mobile заявив, що це чутки, а співробітники компанії ніколи не робили таких заяв. Втім проблеми користувачів з підключенням по Wi-Fi поки залишаються.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин