Xiaomi Mi Mix 4 отримає підтримку зв’язку UWB, як у iPhone 12

  82

  Mi Mix 4 приписують підекранну камеру третього покоління.

  У Китаї розпочато процедуру сертифікації нового смартфона Xiaomi. Перспективна новинка відрізняється підтримкою зв’язку UWB (Ultra Wide Band), який на цей час підтримує не так-то й багато пристроїв. Найяскравіші з них – це iPhone 12. Підтримка UWB натякає на флагманський статус смартфона, тому не дивно, що сертифікаційні дані відразу співвіднесли з наступним флагманом компанії – Xiaomi Mi Mix 4.

  UWB забезпечить кращу взаємодію смартфона з різними розумними пристроями, також на неї зав’язана робота розумних міток на кшталт Apple AirTag. Вже давно чутки приписують Mi Mix 4 підекранну фронтальну камеру третього покоління. Випуск смартфона очікується в третьому кварталі, і як раз в третьому кварталі, за даними поінформованого інсайдера, Xiaomi представить масу новинок, серед яких опиняться і флагманські смартфони з підекранною камерою.

  Бувши повноцінним флагманом, Mi Mix 4 міг би отримати й надшвидку зарядку Xiaomi HyperCharge, однак випуск товарної моделі в поточному році з її підтримкою здається малоймовірним. В асортименті компанії навіть поки немає похідних пристроїв живлення, які б видавали 200 Вт потужності.


  • не пропусти

  • магазин