Вчені відкрили новий спосіб виробництва електрики

  142

  Новий матеріал, зроблений з вуглецевих нанотрубок, може генерувати струм, поглинаючи енергію з навколишнього середовища.

  Інженери Массачусетського технологічного інституту придумали новий спосіб отримання електрики за допомогою вуглецевих нанотрубок. Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

  Експерти використовували крихітні вуглецеві частинки, які можуть створювати струм, просто взаємодіючи з рідиною, що їх оточує.

  За їх словами, рідина, органічний розчинник, витягує електрони з частинок, генеруючи струм, який може бути використаний для управління хімічними реакціями або для живлення мікро- або нанорозмірних роботів.

  Відкриття дозволяє займатися електрохімією без дротів. Воно стало результатом досліджень вуглецевих нанотрубок – порожніх трубок, що складаються з решітки атомів вуглецю, які мають унікальні електричні властивості.

  “Цей механізм новий, і цей спосіб отримання енергії абсолютно новий. Ця технологія цікава, тому що все, що вам потрібно зробити, – це пропустити розчинник через шар частинок”, – підкреслив Майкла Страно, професор хімічного машинобудування Carbon P. Dubbs в Массачусетському технологічному інституті.

  У новому експерименті, який описує явище, вчені показали, що вони можуть використовувати отриманий електрострум для запуску реакції, відомої як окислення спирту – органічної хімічної реакції, важливої в хімічній промисловості.


  • не пропусти

  • магазин