Пентагон розробить ракету з вертикальною посадкою для перекидання вантажів

  112

  США в наступному році збираються випробувати можливість перекидання вантажів і потенційно військовослужбовців за годину в будь-яку точку світу за допомогою ракет. Це випливає з розглянутих конгресом бюджетних матеріалів.

  Амбітна програма Rocket Cargo (“Ракетний вантаж”) передбачає розробку багаторазових важких ракет для перекидання до 100 тонн вантажу. На її фінансування у 2022 році передбачається виділити майже $ 48 млн.

  Можливості такої ракети будуть рівні максимальній вантажопідйомності важкого військово-транспортного літака ВПС США C-17.

  Ракета повинна буде здійснювати автоматичну посадку в заданому районі в вертикальному положенні, так само як це зараз робить перший багаторазовий ступінь ракети-носія американської компанії SpaceX.

  У документах наголошується, що в рамках програми Rocket Cargo “ВВС прагнуть використовувати поточні багатомільярдні державні інвестиції в комерційні проєкти для розробки найбільших ракет, які коли-небудь існували, багаторазового використання для розробки та тестування можливостей використання комерційної ракети для доставки до 100 тонн вантажу в будь-яку точку Землі менше ніж за годину”.

  При цьому вказується, що “ВВС не інвестують в розробку комерційних ракет, а, скоріше, інвестують в науку і технології, необхідні, щоб зв’язати їх можливості з логістичними потребами місій міністерства оборони”.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин