Представлена ​​нова версія розумних годинників Realme Watch S

  33

  Годинники вміють відстежувати пульс, 16 типів спортивних навантажень, рівень насичення киснем крові та захищені від пилу і вологи (IP68).

  Розумні годинники Realme Watch S були представлені в листопаді минулого року і були доступні тільки в чорному кольорі. Тепер же виробник анонсував сріблясту версію, яка пропонується за ціною 70 доларів. Продажі стартують в Індії 7 червня.

  Годинники Realme Watch S оснащені екраном діагоналлю 1,3 дюйма роздільною здатністю 360х360 пікселів. Габарити годинників складають 259,5х47х12 мм при масі 48 г. Годинники вміють відстежувати пульс, 16 типів спортивних навантажень, рівень насичення киснем крові та захищені від пилу і вологи (IP68).

  Також є функції підрахунку калорій, відстеження кроків і відображення сповіщень з сполученого смартфона. Користувачам доступні функції управління відтворенням музики і камерою на смартфоні.

  Realme Watch S дозволяють відстежувати якість та тривалість сну, нагадують необхідності випити води, мають функцію медитації. Вони пропонують понад 100 циферблатів і працюють до 15 днів без підзарядки.


  • не пропусти

  • магазин