Графік відпочинку змістили: стала відома ситуація з купальним сезоном на пляжах Чорного та Азовського морів

  134

  Незважаючи на те, що літо обіцяє бути жарким з температурою під 40 градусів, поки що купальний сезон практично не починався.

  За інформацією «ТСН», у курортній Затоці, що на Одещині, на початку липня вже повно людей, проте наразі пляжі ще пусті — температура повітря всього 13 градусів тепла, а море ще холодніше — близько десяти.

  На курорті не тільки холодно, але часом ще й мокро — періодично дощить. Але навіть при такій погоді зустрічаються відчайдухи, які ладні зануритися у морську воду.

  Головна набережна Затоки незвично порожня. Тут відкрилися лише поодинокі намети, але покупців немає. У великі готелі вже заїхали перші відпочивальники. Але купаються поки у підігрітих басейнах, а не у морі.

  Готельєри кажуть, що почали звикати до прохолодного червня та жаркого вересня — тому графік відпочинку трохи змістився.

  Зовсім порожніми пляжі в Одесі не бувають при будь-якій погоді. Навіть у мороз узбережжям гуляють любителі подихати морським повітрям, власники собак зі своїми улюбленцями та спортсмени-бігуни. Але у перший день літа на них було напрочуд малолюдно.

  В Одесі 1 червня було 13 градусів тепла. На узбережжі — ще холодніше, через сильний вітер і дощ. І саме море непривітне, штормить. Як восени. У пляжних наметах купують тільки гарячу каву.

  А ось що показують веб-камери у курортній Кирилівці. Кажуть, що температура води в Азовському морі тут вище, ніж у Чорному морі.

  У курортному Бердянську людей на пляжах також поки небагато. Всю ніч та вранці напередодні там йшов дощ, і розпогодилося лише після обіду. Однак саме зараз, очевидно, і є щаслива пора, коли на березі тобі ніхто не заважає, і можна вільно вибирати собі місце. Рятувальники поки чистять узбережжя і готуються до відкриття сезону. Час у них ще є.

  До речі, у Кирилівці на Великдень сміливі відпочиваючі вже відкривали сезон, занурюючися у холодне Азовське море.


  • не пропусти

  • магазин