Вчені з Південної Кореї збільшили ємність акумуляторів у десять разів

  83

  Експерти зупинилися на літієвих металевих батареях, так як вони зберігають високу щільність енергії.

  Дослідники з Південної Кореї придумали, як вирішити технічну проблему літієвих металевих батарей, а також у десять разів збільшили їх ємність. Про це повідомляє Advanced Energy Materials.

  На літієвих металевих батареях вчені зупинилися тому, що вони зберігають високу щільність енергії. Зараз експерти хочуть замінити графіт, який використовують як анод у сучасних літієвих батареях, на металевий ультратонкий літій.
  Але у фахівців проблема: виникли так звані голчасті структури, які утворювалися на поверхні анода при зарядці акумулятора, проникали через бар’єр між анодом і катодом і приводили до короткого замикання в батареї.

  “Утворення дендритів літію дуже залежить від природи поверхні літієвих анодів. Тому найважливішою стратегією для LMB (літієва металева батарея) є створення ефективного інтерфейсу із твердих електролітів (SEI) на поверхні літію”, – впевнені вчені.

  Дослідники використали порошок металевого літію як відправну точку для створення великої площі поверхні і з’ясували, що передовсім їм треба зосередитися на нітраті літію. При додаванні цього компонента батарея працює стабільно протягом 450 циклів зарядки і зберігає 87% своєї ємності. А її ефективність за кулоном у цьому випадку становить близько 96%.


  • не пропусти

  • магазин