Планшет Samsung з гнучким екраном показали на якісних рендерах

  76

  У корейської компанії вже є смартфони з гнучкими екранами, а скоро можуть з’явитися і планшети.

  Компанія Samsung має в своєму асортименті смартфони з гнучкими екранами – Galaxy Z Fold і Galaxy Z Flip, а в майбутньому до них може додатися і планшетний комп’ютер з гнучким екраном. Такий виріб описано в патентній заявці з громіздкою назвою «Спосіб і пристрій для забезпечення призначеного для користувача інтерфейсу в електронному пристрої зі складним дисплеєм », зареєстрованою в базах Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO) і Управлінні по патентах і товарних знаках США (USPTO).

  Складаний планшет попередньо назвали Galaxy Z Fold Tab, що цілком в дусі поточної номенклатури компанії. Як видно, він оснащений двома рядами петель – зліва і справа, що ділять екран на три частини.

  У складеному стані крайні половинки утворюють невеликий проміжок – якраз для камери, модулі якої збудовані в ряд, і стилуса.

  Ваш пристрій може отримувати три положення: повністю розкладене, повністю складене і коли одна з половин встановлена ​​під кутом до горизонтальної поверхні – так вона виконує роль підставки, надаючи тій частині екрана нахил.

  Треба відзначити, що це далеко не перший патент пристрою Samsung, екран якого може згинатися більш ніж в одному місці. Компанія явно працює над рішеннями, подібними до Galaxy Z Fold Tab, і в якийсь момент вони будуть впроваджені в комерційному пристрої. Незрозуміло тільки, скільки часу знадобиться на це: рік або, може бути, три.

  Тим часом ходять чутки, що Galaxy Z Fold 3 вже запущений в масове виробництво. Прем’єра смартфона очікується в липні – разом з новою моделлю серії Galaxy Z Flip. Раніше повідомлялося про те, що в планах компанії до кінця року продати близько 7 мільйонів пристроїв з гнучкими екранами.


  • не пропусти

  • магазин